Parduodamos Biuro / Turizmo ir rekreacijos / Maitinimo patalpos Vilniuje, Naujamiestyje, Švitrigailos g.

Įsiminti

Komentarai

Parduodamas 46 kambarių viešbutis Vilniaus tematika "Vilnius City Hotel", klasifikuotas trims žvaigždėms, esantis pėstute iki Vilniaus senamiesčio (Naujamiestis) su privačia (žemės nuoma 99 metams) stovėjimo aikštele 20-iai automobilių ir savu kiemu. Viešbučio patalpose pilnai įrengti 46 kambariai, 110 m2 kavinė su visa technika ir generuojanti nuomos pajamas, o tie patys nuomininkai gaminantys pusryčius Švedišką stalą ir vakarienes viešbučio svečiams kitoje nei kavinė viešbučio patalpoje pirmame aukšte - pusryčių salėje. Iš esmės objektas dabar generuojantis nedidelį pelną, o tinkamai padirbėjus ir prižiūrint ūkio dalį - galintis uždirbti geriau. Kad toliau vykdyti veiklą Iš esmės nereikia daryti nieko nes viskas jau padaryta, išskyrus smulkūs einamieji priežiūros darbai, prisižiūrėti kainodarą ir paslaugų kokybę (!)

YRA TEORINĖ GALIMYBĖ AUGTI KELIAIS AUKŠTAIS Į VIRŠŲ ir turėti 75-100 kambarių pastato dalį rekonstruojant.

PATALPOS: pirmame aukšte - mūsų nuosavybėje esanti nuomuojama kavinė, pusryčių salė, registratūra. Antrame ir trečiame aukštuose - kambariai, bendro naudojimo virtuvėlė.

ŠILDYMAS: dujomis ir vanduo, ir šildymas. Valdomas kompiuteriu priklausomai nuo išorės temp. Didelis privalumas prieš turinčius centrinį šildymą (!)

RENOVACIJOS: 2013, 2015, 2018 atlikome dideles renovacijas naujinant kambarius, įsigijant papildomas patalpas iš kaimynų ir t.t.

VIETA: greitai augantis, gražus ir patrauklus naujamiesčio rajonas šalia didžiųjų įmonių, ofisų ir pačio senamiesčio užsienio turistams ir svečiams. Netoliese ir miesto susisiekimo arterijos - Kauno, paneriu g.

PATOGUMAI: visi kambariai atitinka 3 žvaigždučių standartą;
Kambarių kategorijos: mažieji vienviečiai, standart tipo, superior ir deliuks kambariai.

Pusryčių salėje įrengtas projektorius nedidelėms konferencijoms ir posėdžaims.

Kaina: 2000 EUR / 1 kv. m

Kontaktai