Parduodamas gyvenamasis namas Vilniuje, Pilaitėje, Kirsnos g.

Įsiminti

Komentarai

Labai geroje vietoje, parduodamas išskirtinio dizaino, pilnai įrengtas namas su garažu.
Namas pastatytas 2018 metais.
5 kambariai išsidėstę per 2 aukštus. Pirmame aukšte įrengta svetainė, o antrame aukšte 4 miegamieji kambariai.
Virtuvė apjungta su svetaine. Virtuvės baldai su integruota buitine technika. Gražus židinys. Pirmame aukšte yra katilinė, garažas, patogus šeimininkės patalpa su atskira virtuvėle, sanmazgas ir dušas..
Kitas sanmazgas yra antrame aukšte. Taip pat čia įrengtas skalbykla. Dar antrame auškšte yra tamsus kambariukas drabužinei.
Name įrengta signalizacija. Svetainėje ir didžiajame miegamojo kambaryje - kondicionieriai.

Garažas skirtas vienam automobiliui su automatiniais vartais. Trinkelėmis grįstas erdvus kiemas svečių automobiliams parkuoti.
Aptverta, sutvarkyta ir apželdinta namo teritorija. Automatiniai kiemo vartai. Yra laistymo sistema ir šiltnamis. Sklypo dydis - 4 arai. Jauki lauko terasa maloniems vakarams.
Labai geras privažiavimas, su akligatviu todėl nėra tranzitinio eismo. Visuose kaimyniniuose sklypuose ir gatvėje jau gyvena kaimynai.
Šalia viešojo transporto stotelės. Netoliese parduotuvės NORFA XL, MOKI VEŽI, RIMI, ŠILAS. Patogi vieta gyventi jaunoms šeimoms.
Iki Vilniaus centro tik 7km.
Keletas sakinių apie namo inžineriją:
Šildymas granulėmis. Vanduo iš gręžinio, kanalizacija vietinė (valymo įrengimai). Vandens filtravimo filtrai. Namas labai šiltas todėl nedidelį šildymo mokesčiai.

Kviečiame apžiūrėti ir išssirinkti šį namą.
Dėl apžiūros laiko skambinkite tel 861033155.

Kontaktai