Parduodamas gyvenamasis namas Panevėžio rajono sav., Naujamiestyje, J. Basanavičiaus g.

  • Kaina 44 400 € 1 kv. m kaina 187 €
  • Bendras pastato plotas: 236.87 kv. m.Aukštų skaičius: 2
  • Sklypo plotas: 67.87 a (0.68 Hektarai)
  • Namo tipas: Rąstinis
  • Šildymas: Centrinis šildymas
  • Skelbimo ID: D7029607

Komentarai

IŠSKIRTINIS OBJEKTAS! Turite seną ar ką tik užgimusią svajonę atgaivinti seną pastatą ar įkurti verslą, paverčiant jį savo antraisiais namais? Būtent kaip tik dabar geras laikas ir puiki vieta! Pačiame perspektyvaus, besivystančio Naujamiesčio miestelio centre, Basanavičiaus g. 14 (Panevėžio r.), parduodamas dviejų aukštų namas, kurio gyvenamasis plotas 236,87 kv. m. Miestelio komunikacijos (vanduo ir kanalizacija) įvestos į namą. Turinčiam savo istoriją namui reikalinga rekonstrukcija bei remontas.

Didžiulis erdvus 67,87 a sklypas, kuriame stovi mūrinis ūkinis pastatas su lauko virtuvėle. Yra šulinys. Daug brandžios žalumos, kuri suteikia privatumo. Du įvažiavimai į sklypą. Šalia bažnyčia, parduotuvės, ligoninė, vaikų darželis, gimnazija. Puikus, asfaltuotas susisiekimas su Panevėžiu (14 km). Kaina bus derinama individuliai su konkrečiu pirkėju. Atidžiai pažiūrėkite! Galbūt tai yra ko ieškote!

Tik apžiūrėję gyvai, galėsite įvertinti parduodamo namo privalumus.

Susidomėjote? Norėtumėte įsigyti? Susisiekite su mumis dabar tel.: +370-606-48868 arba apsilankykite www.nta21.lt.

NORITE SĖKMINGAI PARDUOTI AR NUSIPIRKTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ – MES ĮSIKLAUSYSIME Į Į JŪSŲ PAGEIDAVIMUS IR PADĖSIME PRIIMTI GERIAUSIUS SPRENDIMUS! PAS MUS JŪS GAUSITE AUKŠČIAUSIO LYGIO PASLAUGAS - PROFESIONALUMAS, GERA REPUTACIJA IR ATSIDAVIMAS.
NEDELSKITE IR SKAMBINKITE MUMS JAU DABAR!!!
PIRKĖJUI NĖRA TAIKOMAS TARPININKAVIMO MOKESTIS!

Kontaktai