Parduodama sodyba Marijampolės sav., Liudvinave, Dovinės 18-oji g.

  • Kaina 67 000 € 1 kv. m kaina 387 €
  • Bendras pastato plotas: 173.00 kv. m.Aukštų skaičius: 1
  • Kambarių skaičius: 5Statybos metai: 1923
  • Sklypo plotas: 330.00 a (3.30 Hektarai)
  • Namo būklė: Reikia remontuotiNamo tipas: Medinis
  • Dujos: NėraŠildymas: Nešildomas
  • Skelbimo ID: D7193278

Komentarai

Upių ir gamtos apsuptyje įsikūrusi sodybvietė jau laukia naujų šeimininkų. Pasivaikščiojimai su šeima, nuosavas kiemas bei ramybės oazė gali būti jūsų jau dabar. Atokvėpis nuo miesto šurmulio ir gamtos malonumai, kelių žingsnių atstumu — Netičkampio tvenkinys, džiuginsiantis jus bei artimuosius saulės peizažu ir vasariškomis maudynėmis.

Įsigydami šią sodybviete Jūs gaunate:

Vietą su 3,3 ha žemės sklypu kuriame yra brandūs ir vertingi medžiai sukuriantys gaivia atmosfera - Ąžuolai, Uosiai ir Beržai. Beje, čia galite patekti net per 6 atskirus įvažiavimus, o aplink turėsite draugišką kaiminyste - sutvarkytais kiemais bei tvenkiniais.

Taip pat yra 173 kv m. gyvenamasis namas. Tiesa jis apleistas ir prastos būklės, tačiau yra puikūs laiko patikrinti pamatai bei dokumentai, kas Jums suteikia galimybę šį nama paversti Jūsų svajonių sodyba gamtos apsuptyje.

Tai dar nėra viskas, dar Jūs gaunate net 2 atskirus 51 kv m. ir 71 kv m. ūkinius pastatus. Taip, jie taip pat yra apleisti, tačiau yra dokumentai o tai leidžia juos paversti pirtimi apie kurią svajojate, pavesine ar net poilsio namais.

Elektra sodyboje anksčiau yra buvusi, kadangi dabar čia niekas negyvena sutartis su elektros tiekėjais nutraukta, todėl naujai užmaitinti elektra sunku nebus. Kieme dar yra ir šulinys su vandeniu, dokumentuose jis irgi pažymėtas.

Norintiems padidinti pinigus šios vietovės pagalba, esame paruošia bei sukurią projekto vizija, sukuriant nauja nuosavų namų gyvenviete su padalintais sklypais, keliais ir komunikacijomis.

Vizija galite pamatyti čia:
http://dovinesvingis.lt/


Beje, Jūsų patogumui atlikome geodezinius matavimus, sutvarkėme dokumentus ir paruošėme šią vietą įsigijimui.

P.S Esame sodybos savininkai ir parduodame be tarpininkų. Su rimtu pirkėju kaina derinsime. :)

Dėl daugiau informacijos kreipkitės telefonu:

+37069504000

Kontaktai