Komentarai

Norite namų, kitokių nei įprasta? Norite gyventi kelių minučių atstumu nuo miesto, tačiau jaustis lyg atokiame gamtos kampelyje? Tuomet šis išskirtinio dizaino ir jaukumo namas, kurį iškart galėsite vadinti namais, — būtent jums!

Jis stovi visai šalia Klaipėdos miesto. Automobiliu centrą pasieksite vos per 10-15 minučių, o patogiu dviračių taku iki nuostabiausio gamtos paveldo objekto Olando kepurės numinsite per kiek daugiau nei pusvalandį. Puiki vieta, ieškantiems aukso vidurio tarp šurmuliuojančio miesto ir gamtos ramybės.

Tai išskirtinės architektūros namas. Jaukių klasikinių formų, su dideliais ir erdviais langais, kurių didžioji dauguma orientuoti į pietus ir vakarus. Todėl kasdien mėgausitės saulės šviesa, o erdvi ir atvira terasa su lauko baldais akimirksniu taps mėgstamiausia šeimos susibūrimo vieta.

Name rasite viską, ko reikia jūsų šeimai. Trys miegamieji kambariai, svetainė sujungta su virtuve. Viskas pilnai įrengta, yra visa buitinė technika, baldai, reikalingos komunikacijos pradedant šviesolaidiniu internetu, baigiant miesto vandentiekiu. Iš esmės — tik pasiimkite rūbus ir galite pradėti gyventi iškart.
Namas šildomos dujomis, įrengtas grindinis šildymas, o kiekviename kambaryje galite reguliuoti šildymą pagal kiekvieno šeimos nario poreikius. Švarų ir gaivų orą patalpose nuolat užtikrins rekuperatorius.

Svetainė su virtuve – 30.88 m2
Miegamasis – 13.60 m2
Miegamasis – 13.03 m2
Miegamasis 9.92 m2
Vonios kambarys – 6.98 m2
Visas namo plotas 84.9 m2

Lauke rasite erdvią stoginę dviem automobiliams, sandėliuką susidėti būtiniausius daiktus, kuris, beje, gali tikti apgyvendinti ir nemielą arba namo jau nebegalintį sugrįžti svečią. Vejos priežiūra pasirūpins robotas, tad vargti dėl to neteks, o visi augalai išdėstyti taip, kad jaustumėtės lyg nuošaliame vienkiemyje.

Viso sklypo plotas – 5.65 a.

Namas stovi trinkelėmis išklotos ir apšviestos privačios gatvės gale, tad pro šalį nevažinės jokie automobiliai ir tai dar vienas pliusas norintiems ramybės.
Tad, jei ieškote šviesių ir jaukių namų šeimai, iš kurių lengvai ir greitai pasieksite ne tik miesto centrą, bet ir gamtos prieglobstį, jūrą, jei vertinate privatumą, o po darbo norite tiesiog su šeima pavakaroti kieme ir ramiai pagrilinti, tai daugiau neieškokite — šis namas skirtas jums!

Kontaktai